Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


3 lipca 2014 r.

Kurs na nowości! Dziś: BUŁY SŁODKIE

Piekarnia Ciastkarnia ZAKALEC Piotr Nachyła Na mecie dla dzieci i kobiet szykujemy świeżutkie bułki słodkie. Wszystkie przygotowane przez Piekarnię Ciastkarnię "ZAKALEC" w Koszalinie, która ponownie stała się partnerem naszego biegu. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 czerwca 2014 r.

Kurs na nowości! Dziś: NAGRODY CZ.2

Nagrody dla szczęśliwców na zakończenie Kursu na Chełmską 2014 Do trzech szczęśliwców trafią specjalne pasy do mocowania numerów startowych marki COMPRESSPORT. Ufundowane zostały przez anonimowego sponsora! Bardzo dziękujemy za wsparcie i bezinteresowne działanie na rzecz naszych biegów. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 czerwca 2014 r.

Kurs na nowości! Dziś: NAGRODY CZ.1

Nagrody w kategoriach wiekowych Kursu na Chełmską 2014 Dzięki naszemu Partnerowi - klubowi Squash Adria - wszyscy uczestnicy, którym uda się zająć miejsce na podium w swojej kategorii wiekowej (a takich osób wśród Was może być aż 84!), poza dyplomem otrzymają nagrodę w postaci darmowej godzinnej rozrywki podczas gry w squash'a. Oczywiście wraz z osobami towarzyszącymi. Na czas zabawy zostanie udostępnion (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 czerwca 2014 r.

Kurs na nowości! Dziś: PUCHARY

Puchary w Kursie na Chełmską 2014 Mamy też przygotowane puchary dla najszybszych na obu dystansach (5 i 10 kilometrów). Zarówno najlepsza kobieta jak i mężczyzna otrzyma go stając na najwyższym stopniu podium. Puchary ufundowane są specjalnie na tę okazję przez Prezydenta Koszalina Piotra Jedlińskiego. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 czerwca 2014 r.

Kurs na nowości! Dziś: DYPLOMY

Niepowtarzalne dyplomy przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy będą mieli przyjemność wizyty na podium w swojej kategorii wiekowej. Będą one uzupełnieniem pamiątkowych medali wręczanych wszystkim na mecie obu dystansów. Szansę na tę atrakcję uzyska około stu spośród Was - naszych fantastycznych uczestników. Szykujemy też dodatkową niespodziankę, o której dowiecie się troszkę później. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 czerwca 2014 r.

Kurs na nowości! Dziś: NUMERY STARTOWE

Od dziś do końca czerwca prezentować będziemy szczegóły związane ze zbliżającym się biegiem. Spodziewajcie się więc kolejnych informacji :). Wpierw możecie ujrzeć przygotowane i czekające w gotowości nasze numery startowe w biegu Kurs na Chełmską. Przekazane zostaną wszystkim startującym w dniu biegu wraz z agrafkami, którymi przymocujecie je z przodu do koszulek. Numery wykonane są ze specjalnego (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 czerwca 2014 r.

Koszulki - tym razem 300 - INACZEJ!

W tym roku udało się przygotować aż 300 koszulek, które do Was trafią po ukończeniu przygotowanych biegów, a zostały nam przekazane przez Biuro Promocji Urzędu Miejskiego w Koszalinie. Co więcej... skorzystać z nich będą mogli wszyscy, którzy będą najdłużej delektować się atrakcyjnością naszej trasy biegowej :). Trafią więc do 150 osób na dystansie pięciu i 150 uczestników na dystansie 10 kilometrów... nie ty (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 czerwca 2014 r.

Medal w Kursie na Chełmską 2014

Medale dla każdego w Kursie na Chełmską 2014 Prezentujemy pierwszy, przedprodukcyjny egzemplarz naszego tegorocznego medalu, który otrzymają WSZYSCY, którzy ukończą jeden z wybranych w biegu dystansów naszej imprezy. Tym razem medale zawdzięczamy naszemu stałemu partnerowi w doli i niedoli :) firmie DARICKE, która ponownie podjęła się trudnego zadania przygotowania naszych nietypowych zachcianek.

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 maja 2014 r.

Zapisujcie się na DARMOWY Kurs na Chełmską 20

Kurs na Chełmską 2014 - zapisy trwają. Choć zapisy ruszyły już kilka tygodni temu, to dopiero teraz chcielibyśmy Was intensywniej zaprosić do zgłaszania swojego udziału w naszej kolejnej imprezie biegowej - w pełni profesjonalnej i w pełni DARMOWEJ. Tym razem jako Kurs na Chełmską 2014, a wcześniej jako KROS, który zgromadził w 2012 roku 123 osoby, a rok później aż 355 chętnych! Co Wam zapewni (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 kwietnia 2014 r.

Pytania i odpowiedzi - Kurs na Chełmską 2014

Kurs na Chełmską 2014 w pytaniach i odpowiedziach :) W związku z pojawieniem się kilku zapytań dotyczących naszej imprezy, poniżej przedstawiamy na nie odpowiedzi: Czy istnieje możliwość zgłoszenia swojego uczestnictwa z pominięciem zapisów internetowych? Oczywiście. Zapisy na naszej stronie są opcjonalne i nie trzeba z nich korzystać. Oszczędza to jednak czas potrzebny do wpisania się na listę w (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |


Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste