Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej


22 czerwca 2015 r.

Nowy wymiar medali w Kursie na Chełmską 2015.

Medale w Kursie na Chełmską 2015 Tym razem medale będą nie tylko fajne, ale i funkcjonalne. Do tego będą różniły się w zależności od dystansu jaki obierzecie - czyli większy medal przypadnie tym, którzy ukończą dwa okrążenia (10 km), a trochę mniejszy dla tych, którzy na metę wbiegną po ukończeniu pierwszej pętli biegu. Funkcjonalność to magnetyczny materiał z jakich zostały wykonane... mogą więc wisi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 czerwca 2015 r.

Kurs daje Wam koszulki za bieg. 300. Ponownie.

300 koszulek dla najdłużej biegnących w Kursie na Chełmską 2015 Rok mija, kolejny wprowadza podobne atrakcje. Po raz kolejny Biuro Promocji Urzędu Miejskiego w Koszalinie przekaże Wam upominki. Będzie to 300 koszulek, które otrzymają osoby najdłużej biegnące na przygotowanym dystansie 5 lub 10 kilometrów. Pamiętajcie, że dystans wybieracie w trakcie biegu - czyli po przebiegnięciu "piątki" możecie skierowa (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 maja 2015 r.

Kurs na Chełmską 2015. ZACZYNAMY.

Kurs na Chełmską 2015. ZACZYNAMY. Po raz czwarty! Czwarty Kurs na Chełmską rusza z machiną organizacyjną... a przede wszystkim z zapisami elektronicznymi, których nie mogliście się doczekać. Po raz kolejny, podobnie jak w poprzednich edycjach, zaoferujemy Wam dwa biegowe dystanse... 5- oraz 10-kilometrową trasę, a decyzję o wyborze pozostawimy Wam do momentu zbliżania się końca pierwszego z (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 lipca 2014 r.

Trzeci Kurs zakończony! Za rok kolejny.

Kurs na Chełmską 2014 Stało się. Kursowaliśmy po raz trzeci... a po raz pierwszy po liftingu :). Nasza inicjatywa biegowa generalnie nie uległa zmianom. Trasa była ta sama co przed rokiem, przeżywaliście na niej podobne chwile zwątpienia. Większość zdecydowała się zakończyć bieg po drugim z flagowych podbiegów :), a było ich 276! Z kolei 128 osób postanowiło dołożyć sobie trochę dystansu i pokonać Górę Ch (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 lipca 2014 r.

Biegniesz w KURSie = wspierasz TOZ!

Wsparcie dla TOZ w roku 2012 i 2013. Po raz kolejny nasz bieg wesprze finansowo Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Koszalinie! Ponownie anonimowy sponsor zaoferował KASĘ ZA KILOMETRY. Wystarczy więc przebiec naszą trasę na wybranym w trakcie dystansie, a na rzecz TOZ trafi ŻYWA GOTÓWKA :) w wysokości 10 groszy za każdy przebiegnięty kilometr... w ten sposób wspieraliśmy ten szczytny cel kilkukrotnie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 lipca 2014 r.

Do Kursu pozostało już niewiele czasu :)

Biuro zawodów w poprzednim wcieleniu - Kursie na Chełmską 2013 Zbliżamy się nieubłaganie do startu Kursu na Chełmską 2014. Właśnie przekroczyliśmy liczbę osób, która łącznie zapisała się przez internet rok temu... spodziewać się możemy więc co najmniej takiej frekwencji jak wtedy. Oczywiście polecamy, byście zgłosili się po odbiór numerów startowych i czipów odpowiednio wcześniej - będą wydawane jednocześ (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

6 lipca 2014 r.

Kurs na nowości! Dziś: POGODA NIE STRASZNA

Na mecie biegu w 2013 roku Myślę, że wielu którzy jeszcze nie próbowali "Kursowania" po naszej trasie, odstraszają warunki atmosferyczne w postaci wysokich temperatur i gorąca lub też nieprzyjemnego deszczu. Od razu niesiemy dla Was wszystkich dobre wieści :)... i wciąż zachęcamy do udziału! Nawet gdy wszędzie jest baaardzo ciepło to na naszej trasie włączona jest "leśna klimatyzacja". Oznacza to oc (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

3 lipca 2014 r.

Kurs na nowości! Dziś: BUŁY SŁODKIE

Piekarnia Ciastkarnia ZAKALEC Piotr Nachyła Na mecie dla dzieci i kobiet szykujemy świeżutkie bułki słodkie. Wszystkie przygotowane przez Piekarnię Ciastkarnię "ZAKALEC" w Koszalinie, która ponownie stała się partnerem naszego biegu. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 czerwca 2014 r.

Kurs na nowości! Dziś: NAGRODY CZ.2

Nagrody dla szczęśliwców na zakończenie Kursu na Chełmską 2014 Do trzech szczęśliwców trafią specjalne pasy do mocowania numerów startowych marki COMPRESSPORT. Ufundowane zostały przez anonimowego sponsora! Bardzo dziękujemy za wsparcie i bezinteresowne działanie na rzecz naszych biegów. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 czerwca 2014 r.

Kurs na nowości! Dziś: NAGRODY CZ.1

Nagrody w kategoriach wiekowych Kursu na Chełmską 2014 Dzięki naszemu Partnerowi - klubowi Squash Adria - wszyscy uczestnicy, którym uda się zająć miejsce na podium w swojej kategorii wiekowej (a takich osób wśród Was może być aż 84!), poza dyplomem otrzymają nagrodę w postaci darmowej godzinnej rozrywki podczas gry w squash'a. Oczywiście wraz z osobami towarzyszącymi. Na czas zabawy zostanie udostępnion (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |


Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste