Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


29 czerwca 2014 r.

Kurs na nowości! Dziś: NAGRODY CZ.1

Nagrody w kategoriach wiekowych Kursu na Chełmską 2014 Dzięki naszemu Partnerowi - klubowi Squash Adria - wszyscy uczestnicy, którym uda się zająć miejsce na podium w swojej kategorii wiekowej (a takich osób wśród Was może być aż 84!), poza dyplomem otrzymają nagrodę w postaci darmowej godzinnej rozrywki podczas gry w squash'a. Oczywiście wraz z osobami towarzyszącymi. Na czas zabawy zostanie udostępnion (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 czerwca 2014 r.

Kurs na nowości! Dziś: PUCHARY

Puchary w Kursie na Chełmską 2014 Mamy też przygotowane puchary dla najszybszych na obu dystansach (5 i 10 kilometrów). Zarówno najlepsza kobieta jak i mężczyzna otrzyma go stając na najwyższym stopniu podium. Puchary ufundowane są specjalnie na tę okazję przez Prezydenta Koszalina Piotra Jedlińskiego. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 czerwca 2014 r.

Kurs na nowości! Dziś: DYPLOMY

Niepowtarzalne dyplomy przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy będą mieli przyjemność wizyty na podium w swojej kategorii wiekowej. Będą one uzupełnieniem pamiątkowych medali wręczanych wszystkim na mecie obu dystansów. Szansę na tę atrakcję uzyska około stu spośród Was - naszych fantastycznych uczestników. Szykujemy też dodatkową niespodziankę, o której dowiecie się troszkę później. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 czerwca 2014 r.

Kurs na nowości! Dziś: NUMERY STARTOWE

Od dziś do końca czerwca prezentować będziemy szczegóły związane ze zbliżającym się biegiem. Spodziewajcie się więc kolejnych informacji :). Wpierw możecie ujrzeć przygotowane i czekające w gotowości nasze numery startowe w biegu Kurs na Chełmską. Przekazane zostaną wszystkim startującym w dniu biegu wraz z agrafkami, którymi przymocujecie je z przodu do koszulek. Numery wykonane są ze specjalnego (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 czerwca 2014 r.

Koszulki - tym razem 300 - INACZEJ!

W tym roku udało się przygotować aż 300 koszulek, które do Was trafią po ukończeniu przygotowanych biegów, a zostały nam przekazane przez Biuro Promocji Urzędu Miejskiego w Koszalinie. Co więcej... skorzystać z nich będą mogli wszyscy, którzy będą najdłużej delektować się atrakcyjnością naszej trasy biegowej :). Trafią więc do 150 osób na dystansie pięciu i 150 uczestników na dystansie 10 kilometrów... nie ty (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 czerwca 2014 r.

Medal w Kursie na Chełmską 2014

Medale dla każdego w Kursie na Chełmską 2014 Prezentujemy pierwszy, przedprodukcyjny egzemplarz naszego tegorocznego medalu, który otrzymają WSZYSCY, którzy ukończą jeden z wybranych w biegu dystansów naszej imprezy. Tym razem medale zawdzięczamy naszemu stałemu partnerowi w doli i niedoli :) firmie DARICKE, która ponownie podjęła się trudnego zadania przygotowania naszych nietypowych zachcianek.

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 maja 2014 r.

Zapisujcie się na DARMOWY Kurs na Chełmską 20

Kurs na Chełmską 2014 - zapisy trwają. Choć zapisy ruszyły już kilka tygodni temu, to dopiero teraz chcielibyśmy Was intensywniej zaprosić do zgłaszania swojego udziału w naszej kolejnej imprezie biegowej - w pełni profesjonalnej i w pełni DARMOWEJ. Tym razem jako Kurs na Chełmską 2014, a wcześniej jako KROS, który zgromadził w 2012 roku 123 osoby, a rok później aż 355 chętnych! Co Wam zapewni (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 kwietnia 2014 r.

Pytania i odpowiedzi - Kurs na Chełmską 2014

Kurs na Chełmską 2014 w pytaniach i odpowiedziach :) W związku z pojawieniem się kilku zapytań dotyczących naszej imprezy, poniżej przedstawiamy na nie odpowiedzi: Czy istnieje możliwość zgłoszenia swojego uczestnictwa z pominięciem zapisów internetowych? Oczywiście. Zapisy na naszej stronie są opcjonalne i nie trzeba z nich korzystać. Oszczędza to jednak czas potrzebny do wpisania się na listę w (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 stycznia 2014 r.

Nowy KURS w starej cenie. Zmieniamy się dla Was

KURS na CHEŁMSKĄ 2014 - nowy KURS w starej cenie. Był sobie KROS. Teraz jest KURS. Tak jest. Zmieniamy wizerunek, zmieniamy nazwę i zapewniamy że bieg będzie jeszcze lepszy. Obierzcie więc "KURS na CHEŁMSKĄ 2014". Oczywiście jak to u nas bywa - za zupełną DARMOCHĘ. Odwiedźcie koniecznie naszą nową stronę na facebooku i polubcie nas... Teraz będziecie mogli nasz bieg łatwiej rozpoznać i trafić tam, gdzie powinniście. Zasady nie ulegają zmianom - możecie biec "piątkę" albo "dychę" - wyb (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

6 sierpnia 2013 r.

KROS 2013 i pomoc dla zwierząt.

Podziękowania od TOZ w Koszalinie Po raz drugi prezentujemy Wam finał akcji z KROSu po CHEŁMSKIEJ - tym razem w 2013 roku. Kilometry pokonane przez Was na trasie KROSu po CHEŁMSKIEJ 2013 przełożyły się na wsparcie zwierząt potrzebujących pomocy kwotą 247 złotych (poprzednio było to 173 zł). A wszystko dzięki pewnemu anonimowemu sponsorowi akcji, który nie ujawnia swojej osoby, jednak przekazał wymienioną kwotę na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Koszalinie. Serdecznie dziękujemy w imieni (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste