Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


Data wpisu: 1 lipca 2015 r.
Ostatnie zmiany: 1 lipca 2015 r.
Autor: SFX


Nowa, jeszcze ciekawsza trasa biegu.


Kurs na Chełmską 2015 - nowa trasa biegu

W tym roku, na użytek czwartej edycji biegu "Kurs na Chełmską", przygotowaliśmy nową, atrakcyjną trasę. Chociaż start znajduje się w dokładnie tym samym miejscu co poprzednio, a meta jest przesunięta raptem o kilkanaście metrów, to przebieg trasy jest zupełnie inny i pokrywa się jedynie na kilkudziesięciu metrach z tym, co było przed rokiem.

Wybór dystansu "w biegu"

Zapewniamy wciąż tę samą frajdę - czyli wybór dystansu dopiero w trakcie biegu. Po pokonaniu pierwszego okrążenia będziecie mogli zdecydować czy wbiegniecie na metę, czy też podążycie na kolejne okrążenie trasy.

Meta na szczycie

Ponownie meta znajduje się niemal na szczycie Góry Chełmskiej, więc jest też pewne, że trudność biegu nie uległa zmianie, choć konfiguracja poszczególnych kilometrów została zupełnie odmieniona. Wciąż możecie liczyć na "mocną" końcówkę. Choć ostatnie 30 metrów będziecie mieli lekko "z górki" - nie będzie łatwo.

Medale, koszulki, losowanie

Na mecie dla wszystkich medale. Na zakończeniu puchary, dyplomy oraz losowanie upominków. Wręczymy też koszulki tym, którzy najdłużej delektowali się naszym biegiem - przygotujemy je dla 300 osób.

ZAPISY | LISTA UCZESTNIKÓW | TRASA

Trasa - okolice startu / mety - Kurs na Chełmską 2015 Trasa - Kurs na Chełmską 2015