Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


Data wpisu: 26 czerwca 2015 r.
Ostatnie zmiany: 26 czerwca 2015 r.
Autor: SFX


Romek. Najlepszy spiker, najlepszych biegów!


Roman Toboła - najlepszy w Polsce spiker zawodów biegowych.

Roman Toboła - spiker najbardziej istotnych, najlepszych i największych imprez... jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów podczas imprez biegowych w Polsce... niekwestionowana ikona polskich biegów....

Nocna Ściema, od początku swojego istnienia, może szczycić się obecnością prawdziwej sławy wśród prowadzących. Tym razem po raz pierwszy jego głos, pełny fachowych i ciekawych wypowiedzi, będzie obecny również w Kursie na Chełmską 2015.

Zapewne wielu z Was może przytoczyć niejedną opowiastkę przytoczoną przez Romka podczas prowadzenia imprez biegowych. Wiedza i doświadczenie oraz hobby, którym jest bieganie, tworzą niezwykłą mieszankę. Czasem może się nawet wydawać, że powinien zwinąć tobołki :), tak jego jest dużo, ale po chwili namysłu trudno rozstać się z jego mocą.

Z pewnością będziecie mogli doświadczyć obecności naszego spikera - Romana Toboły - wbiegając na metę. Będzie też zagrzewał do walki tych, którzy zdecydują się na dłuższy dystans. Wciąż zachęcamy do udziału i zapisywania się do biegu.

Kurs na Chełmską 2015 z najlepszym spikerem biegów w Polsce - Romanem Tobołą