Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej


5 lipca 2017 r.

100 prezentów w "piątce", 20 w "połówce"!

Workoplecaki dla najdłużej biegnących w Kursie na Chełmską 2017 Wciąż można dopisać się do list startowych Kursu na Chełmską 2017 - na dystansie 5 kilometrów. Listy startowe półmaratonu już zostały wypełnione nawet z nawiązką :). Biegi startują już w sobotę, 8 lipca... o 11.oo na 5 km, o 12.oo na 21 km. Biuro zawodów zlokalizowane będzie w okolicach szczytu Góry Chełmskiej, na placu dz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 czerwca 2017 r.

Atrakcyjne pamiątki na mecie "piątki" :)

Medal - pamiątka - w Kursie na Chełmską 2017 Do Kursu na Chełmską 2017 pozostały jeszcze dwa tygodnie. To dobry moment by zaplanować swój udział w naszym wydarzeniu, które po raz szósty pojawi się na Górze Chełmskiej. Do pokonania będzie atrakcyjna 5-kilometrowa trasa. Bieg może ukończyć każdy, tym bardziej że czas jego trwania jest bardzo długi... więc nawet 2-godzinny spacer nie jest przeszkodą (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 czerwca 2017 r.

Imienne medale w 1. GPPT

Twój napis lub imię na medalu 1. GPPT! Zapisy do 1. Górskiego Półmaratonu Pętli Tatrzańskiej trwają od pewnego czasu i jesteśmy już coraz bliżsi wyczerpania limitu opłaconych uczestników. Wciąż jednak jest szansa na wzięcie udziału w naszym wyjątkowym wydarzeniu... i nie tylko półmaraton jest dostępny :) - czeka na Was również 5-kilometrowa potyczka - 6. Kurs na Chełmską - dostęna dla każdego za z (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 maja 2017 r.

Ruszamy z Kursem i Górskim Półmaratonem!

Kurs na Chełmską 2017 i 1. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej. Już szósty raz mamy zaszczyt poinformować Was, iż właśnie ruszyły zapisy do naszej odświeżonej, jeszcze ciekawszej imprezy. Dystans 5 kilometrów może być pokonywany niemal przez każdego. Zapraszamy i indywidualnie i rodzinnie... możemy bawić się na całego na trasie troszkę trudniejszej niż ta, którą bar (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

3 lipca 2016 r.

Dyplomy i puchary w Kursie 2016.

Kurs na Chełmską 2016 - dyplomy i puchary dla najszybszych Kurs na Chełmską 2016 - jedyny bieg na dystansie 5 i 10 kilometrów, który wybieracie "w biegu" rusza już w najbliższą sobotę (9 lipca o 12:00). To już piąta edycja imprezy rozpoczynającej się i kończącej na szczycie Góry Chełmskiej - najwyższego wzniesienia naszych okolic, miejsca pielgrzymki Jana Pawła II. Jak zawsze szykujemy ki (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 czerwca 2016 r.

9 lipca rusza Kurs na Chełmską 2016

Magnes - medal Kursu na Chełmską 2016 Już niewiele ponad miesiąc pozostał do startu kolejnej, piątej edycji darmowego Kursu na Chełmską - tym razem w roku 2016 :). Ponownie będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności na trasie w okolicach najwyższego szczytu Góry Chełmskiej - Krzyżanki (136 m.n.p.m.)... n (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 lipca 2015 r.

Puchary dla najszybszych. Kurs już w sobotę.

Puchary dla najszybszych - Kurs na Chełmską 2015 Na najszybszych wśród kobiet oraz mężczyzn oczekują już puchary - zarówno w dystansie krótszym (5 km) jak i dłuższym (10 km). Puchary zostały ufundowane przez Prezydenta Koszalina Piotra Jedlińskiego. Zbiórka finansowa Podczas naszej imprezy będziemy realizować zbiórkę finansową, której celem jest pozyskanie funduszy na organizac (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 lipca 2015 r.

Dyplomy w "open" i w kategoriach wiekowych.

Dyplomy na podium - Kurs na Chełmską 2015 Osoby, którym uda się stanąć na podium w jednym z dwóch dystansów Kursu na Chełmską otrzymają od nas pamiątkowe dyplomy. Zarówno na "piątkę" jak i "dychę" będziemy wywoływać na to zaszczytne miejsce wszystkich, którzy walczyli w swoich kategoriach wiekowych i udało im się zmieścić w pierwszych trójkach. Będzie Was sporo... niemal 100, wliczając nagradzan (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 lipca 2015 r.

Nowa, jeszcze ciekawsza trasa biegu.

Kurs na Chełmską 2015 - nowa trasa biegu W tym roku, na użytek czwartej edycji biegu "Kurs na Chełmską", przygotowaliśmy nową, atrakcyjną trasę. Chociaż start znajduje się w dokładnie tym samym miejscu co poprzednio, a meta jest przesunięta raptem o kilkanaście metrów, to przebieg trasy jest zupełnie inny i pokrywa się jedynie na kilkudziesięciu metrach z tym, co było przed rokiem. Wybór dystansu "w biegu" Zapewniam (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 czerwca 2015 r.

Romek. Najlepszy spiker, najlepszych biegów!

Roman Toboła - najlepszy w Polsce spiker zawodów biegowych. Roman Toboła - spiker najbardziej istotnych, najlepszych i największych imprez... jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów podczas imprez biegowych w Polsce... niekwestionowana ikona polskich biegów.... Nocna Ściema, od początku swojego istnienia, może szczycić się obecnością prawdziwej sławy wśród prowadzących. Tym razem po raz pierw (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |


Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste