Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


4 lipca 2015 r.

Dyplomy w "open" i w kategoriach wiekowych.

Dyplomy na podium - Kurs na Chełmską 2015 Osoby, którym uda się stanąć na podium w jednym z dwóch dystansów Kursu na Chełmską otrzymają od nas pamiątkowe dyplomy. Zarówno na "piątkę" jak i "dychę" będziemy wywoływać na to zaszczytne miejsce wszystkich, którzy walczyli w swoich kategoriach wiekowych i udało im się zmieścić w pierwszych trójkach. Będzie Was sporo... niemal 100, wliczając nagradzan (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 lipca 2015 r.

Nowa, jeszcze ciekawsza trasa biegu.

Kurs na Chełmską 2015 - nowa trasa biegu W tym roku, na użytek czwartej edycji biegu "Kurs na Chełmską", przygotowaliśmy nową, atrakcyjną trasę. Chociaż start znajduje się w dokładnie tym samym miejscu co poprzednio, a meta jest przesunięta raptem o kilkanaście metrów, to przebieg trasy jest zupełnie inny i pokrywa się jedynie na kilkudziesięciu metrach z tym, co było przed rokiem. Wybór dystansu "w biegu" Zapewniam (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 czerwca 2015 r.

Romek. Najlepszy spiker, najlepszych biegów!

Roman Toboła - najlepszy w Polsce spiker zawodów biegowych. Roman Toboła - spiker najbardziej istotnych, najlepszych i największych imprez... jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów podczas imprez biegowych w Polsce... niekwestionowana ikona polskich biegów.... Nocna Ściema, od początku swojego istnienia, może szczycić się obecnością prawdziwej sławy wśród prowadzących. Tym razem po raz pierw (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 czerwca 2015 r.

To stosik numerów! Obierzcie Kurs na Chełmską

Numery startowe Kursu na Chełmską 2015 już czekają. Przygotowaliśmy już numery startowe, które założycie przed Waszą walką z trasą kolejnego, czwartego Kursu na Chełmską. Ponownie wybierzecie dystans "w biegu"... i widząc metę zdecydujecie czy pobiec dalej i wybrać warian 10-kilometrowy, czy na niej pozostać i cieszyć się z pokonania krótszego dystansu. Obiecujemy, że trasa będzie ciekawa, l (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 czerwca 2015 r.

Nowy wymiar medali w Kursie na Chełmską 2015.

Medale w Kursie na Chełmską 2015 Tym razem medale będą nie tylko fajne, ale i funkcjonalne. Do tego będą różniły się w zależności od dystansu jaki obierzecie - czyli większy medal przypadnie tym, którzy ukończą dwa okrążenia (10 km), a trochę mniejszy dla tych, którzy na metę wbiegną po ukończeniu pierwszej pętli biegu. Funkcjonalność to magnetyczny materiał z jakich zostały wykonane... mogą więc wisi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 czerwca 2015 r.

Kurs daje Wam koszulki za bieg. 300. Ponownie.

300 koszulek dla najdłużej biegnących w Kursie na Chełmską 2015 Rok mija, kolejny wprowadza podobne atrakcje. Po raz kolejny Biuro Promocji Urzędu Miejskiego w Koszalinie przekaże Wam upominki. Będzie to 300 koszulek, które otrzymają osoby najdłużej biegnące na przygotowanym dystansie 5 lub 10 kilometrów. Pamiętajcie, że dystans wybieracie w trakcie biegu - czyli po przebiegnięciu "piątki" możecie skierowa (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 maja 2015 r.

Kurs na Chełmską 2015. ZACZYNAMY.

Kurs na Chełmską 2015. ZACZYNAMY. Po raz czwarty! Czwarty Kurs na Chełmską rusza z machiną organizacyjną... a przede wszystkim z zapisami elektronicznymi, których nie mogliście się doczekać. Po raz kolejny, podobnie jak w poprzednich edycjach, zaoferujemy Wam dwa biegowe dystanse... 5- oraz 10-kilometrową trasę, a decyzję o wyborze pozostawimy Wam do momentu zbliżania się końca pierwszego z (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 lipca 2014 r.

Trzeci Kurs zakończony! Za rok kolejny.

Kurs na Chełmską 2014 Stało się. Kursowaliśmy po raz trzeci... a po raz pierwszy po liftingu :). Nasza inicjatywa biegowa generalnie nie uległa zmianom. Trasa była ta sama co przed rokiem, przeżywaliście na niej podobne chwile zwątpienia. Większość zdecydowała się zakończyć bieg po drugim z flagowych podbiegów :), a było ich 276! Z kolei 128 osób postanowiło dołożyć sobie trochę dystansu i pokonać Górę Ch (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 lipca 2014 r.

Biegniesz w KURSie = wspierasz TOZ!

Wsparcie dla TOZ w roku 2012 i 2013. Po raz kolejny nasz bieg wesprze finansowo Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Koszalinie! Ponownie anonimowy sponsor zaoferował KASĘ ZA KILOMETRY. Wystarczy więc przebiec naszą trasę na wybranym w trakcie dystansie, a na rzecz TOZ trafi ŻYWA GOTÓWKA :) w wysokości 10 groszy za każdy przebiegnięty kilometr... w ten sposób wspieraliśmy ten szczytny cel kilkukrotnie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 lipca 2014 r.

Do Kursu pozostało już niewiele czasu :)

Biuro zawodów w poprzednim wcieleniu - Kursie na Chełmską 2013 Zbliżamy się nieubłaganie do startu Kursu na Chełmską 2014. Właśnie przekroczyliśmy liczbę osób, która łącznie zapisała się przez internet rok temu... spodziewać się możemy więc co najmniej takiej frekwencji jak wtedy. Oczywiście polecamy, byście zgłosili się po odbiór numerów startowych i czipów odpowiednio wcześniej - będą wydawane jednocześ (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |


Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste