Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


Data wpisu: 7 czerwca 2016 r.
Ostatnie zmiany: 7 czerwca 2016 r.
Autor: SFX


9 lipca rusza Kurs na Chełmską 2016


Magnes - medal Kursu na Chełmską 2016

Już niewiele ponad miesiąc pozostał do startu kolejnej, piątej edycji darmowego Kursu na Chełmską - tym razem w roku 2016 :).

Ponownie będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności na trasie w okolicach najwyższego szczytu Góry Chełmskiej - Krzyżanki (136 m.n.p.m.)... na który będziecie wbiegać.

5 czy 10 km? Oto jest pytanie!

Wyboru dystansu dokonujecie -w biegu- Wybór pozostawiamy Wam... i do tego może on nastąpić nie w biurze zawodów, lecz podczas pokonywania trasy!

To Wy zdecydujecie czy "Kursując po Chełmskiej" wbiec na metę po pokonaniu pięciu kilometrów czy też postanowicie o biegu na dłuższym dystansie.

Pamiątkowe magnesy - medale.

Na mecie na każdego z Was będzie czekał upominek - medal w formie magnesu, dający świadectwo pokonania wybranego dystansu.

Zbiórka finansowa

Podczas naszej imprezy będziemy realizować zbiórkę finansową, której celem jest pozyskanie funduszy na organizację kolejnych bezpłatnych biegów. Zachęcamy do umieszczenia w naszym słoiku choćby złotówki, fundusze te są niezmiernie istotne dla atrakcyjności naszych inicjatyw.

Zgłoszenia i biuro zawodów

Podbiegi na trasie Kursu na Chełmską Zapisy trwają. Możesz zgłosić swój udział w Kursie na Chełmską 2016 za pomocą elektronicznego formularza. Będzie dostępny do 8 rano w czwartek (7 lipca).

Biuro zawodów będzie działać w dniu biegu od 10:00 do 11:30 - w okolicach szczytu Góry Chełmskiej. Warto więc przybyć wcześniej, by dopełnić formalności odbierając numer startowy i czip do pomiaru czasu.