Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej


13 lipca 2013r., 23:59

WYNIKI - JUŻ SĄ!

Udało się. Tuż przed godziną "0" zamieściliśmy wyniki KROSu po CHEŁMSKIEJ. Są to oficjalne wyniki naszej imprezy na dystansie pięciu i dziesięciu kilometrów. WYNIKI NA DYSTANSIE 5 km WYNIKI NA DYSTANSIE 10 km (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 lipca 2013r., 00:29

355! - tę liczbę zapamiętamy :)

Ogromnie dziękujemy za to, że byliście! W 2012 na metę "wtargnęły" 123 osoby :), tym razem się roztroiliście. Wg oficjalnych wyników na mecie pojawiło się aż 355! biegaczy. To jest coś, co trudno nam będzie zapomnieć... w końcu to raptem druga edycja naszego biegu. Zapewniamy, że za rok staniemy na głowie by dopiąć już wszystko na ostatni guzik. Obecnie pracujemy zarówno nad wynikami, by jeszcze dziś zostały zaprezentowane - nadmienię, że nie korzystaliśmy z elektronicznych systemów chipowych, które zapewne byłyby pomocne... ale podołaliśmy i wiemy, że wszystkie potrzebne dane (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 lipca 2013 r.

KAŻDY WASZ KILOMETR NA TRASIE = POMOC

bPodziękowania od TOZ w Koszalinie/b Podobnie jak przed rokiem, tak i tym razem nasz bieg powiązany będzie z akcją charytatywną. Każdy bowiem przebiegnięty kilometr naszej trasy został wyceniony na 10 groszy, które będą przekazane na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Koszalinie. Tym samym każdy, kto dotrze do mety "piątki" spowoduje dodanie 50 groszy, a każdy kończący "dychę" przypieczętuje dodanie całej złotówki do puli przeznaczonej na wsparcie potrzebujących zwierząt. Wasz bieg w 2012 roku, a (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 lipca 2013r.

KROS po CHEŁMSKIEJ 2013 - zapowiedź w TV Max

Zapowiedź KROSu w TV Max Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi KROSu po CHEŁMSKIEJ 2013, która zaprezentowana została 11 lipca 2013 r. w wydarzeniach TV Max. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 lipca 2013 r.

Teraz Koszalin zaprasza na KROS.

Dzisiejsze wydanie Teraz Koszalin (z dn. 11 lipca 2013 r.) prezentuje Wam naszą inicjatywę w pełnej okazałości :). Zapraszamy do lektury. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 lipca 2013 r.

Odbiór numerów. Oświadczenia dla dzieci.

Bardzo dziękujemy za zaufanie i bardzo duże zainteresowanie naszymi biegami. W związku z tym, że pojawicie się bardzo licznie na starcie, a powinniście posiadać w biegu numer startowy, prosimy by stawić się po jego odbiór możliwie wcześnie :). Nie czekajcie na ostatnią chwilę, bo może się okazać, że będziecie bawić się w długaśnej kolejce :), my tymczasem pogramy sobie na komputerze (co widać na zdjęciu) :). W związku z tym, iż w biegach mogą startować również dzieci prosimy aby rodzi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 lipca 2013 r.

W kategoriach - na pudło :)

Zdecydowaliśmy. Po Waszych jednoznacznych odpowiedziach w ankiecie przygotowaliśmy ładne dyplomy. Dyplomy te będziecie otrzymywać w kategoriach wiekowych - stojąc na podium. Wszystko ma się rozumieć podczas oficjalnego zakończenia, które rozpoczniemy ok. 14:00 za wieżą widokową. Tym razem będzie też podium dostarczone przez Nadleśnictwo Karnieszewice... Ci co byli poprzednim razem mogą pamiętać jego brak i sprytny sposób oznaczenia zwycięzców :). Wspomnę też o tym, że wieży wid (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 lipca 2013 r.

Zapisy internetowe - do piątku, potem w biurze

Zapisy internetowe do KROSu po CHEŁMSKIEJ 2013 potrwają jeszcze do piątku. Potem będzie możliwe zgłoszenie się do biegów w biurze zawodów przed startem. Biuro to usytuowane będzie na szczycie Góry Chełmskiej, na placu dziedzińcowym pomiędzy Sanktuarium i wieżą widokową od godz. 10:00 w sobotę. Start honorowy do biegu przewidujemy na godz. 12:00, start ostry na 12:05. Do marszu na orientację można będzie zgłaszać się wyłącznie osobiście przed jego rozpoczęciem zaplanowanym na godz. 11: (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 lipca 2013 r.

Pytania i odpowiedzi :)

W związku z pojawieniem się kilku zapytań dotyczących naszej imprezy, poniżej przedstawiamy na nie odpowiedzi: Czy istnieje możliwość zgłoszenia swojego uczestnictwa z pominięciem zapisów internetowych? Oczywiście. Zapisy na naszej stronie są opcjonalne i nie trzeba z nich korzystać. Oszczędza to jednak czas potrzebny do wpisania się na listę w dniu zawodów. Można jednak to zrobić osobiście, prosimy jednak, aby pojawić się w biurze najpóźniej 30 minut przed startem. Czy w biegu mogą brać udział dzieci? Za zgodą opiekuna prawnego i pod opieką osoby dorosłej dzieci w wi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 lipca 2013 r.

Honorowy patronat Prezydenta Miasta Koszalina

KROS po CHEŁMSKIEJ 2013 odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Koszalina Piotra Jedlińskiego. Sportowa rywalizacja będzie toczyła się o puchar ufundowany przez Pana Prezydenta. Otrzymają go zwyciężczynie i zwycięzcy obu biegów. Pan Prezydent w piśmie skierowanym do nas napisał: "Jest mi niezmiernie miło, że mogę objąć honorowym patronatem Kros po Chełmskiej 2013. Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie SFX, podobnie jak w zeszłym roku, zapowiadają (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |


Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste