Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


8 maja 2013r.

Trasa ustalona.

Trasa - KROS po CHEŁMSKIEJ 2013 Zdecydowaliśmy o tym, jak będzie tym razem poprowadzony nasz bieg. Zmiany nastąpiły, lecz nie są one bardzo duże. Wsłuchaliśmy się tym samym w Wasze komentarze i sugestie, tak by tym razem było jeszcze lepiej. Nieznacznie wydłużyliśmy pętlę biegu, która teraz wynosi ok. 4,85km. Główny, najdłuższy podbieg, przesunęliśmy na węższą, lesz atrakcyjniejszą krajobrazowo ścieżkę, która jest zdecydowanie ciekawsza i mniej monotonna. Bieg uzupełniliśmy też o 300-metrową "rozbiegówkę". Traf chciał :), ż (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 maja 2013r.

O biegu...

Przedstawiamy Wam oblicze przygotowywanego biegu. Jest to bieg zupełnie inny od zwykle przeprowadzanych w okolicach Góry Chełmskiej. Uczestnicy, zgłaszając swój udział w imprezie, nie określają dystansu, który zamierzają pokonać (a do wyboru jest 5 lub 10km). Ponieważ bieg poprowadzony jest na pętli, to po pokonaniu pierwszej z nich każdy biegnący może zdecydować o wbiegnięciu na metę lub o kontynuowaniu biegu na pętli drugiej. Tak więc wszyscy mogą w trakcie swoich zmagań podjąć w ostatniej chwili decyzję opartą na wielu czynnikach występujących w trakcie wysiłku... oceniając własne siły i chęci do pokonywania kolejnych kilometrów. Pozwolimy Wam na jeszcze lepsze poznanie naszych okolic biegowyc (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 maja 2013r.

ZAPISY RUSZYŁY!

Więc doczekaliście się. W końcu postanowiliśmy uruchomić zapisy do drugiej edycji naszego KROSU po CHEŁMSKIEJ... tym razem sygnowanej rokiem 2013. Do startu w imprezie pozostały jeszcze wprawdzie dwa miesiące, ale już dziś zapraszamy do uzupełnienia list startowych właśnie o Was :) Wraz z zapisami dokonaliśmy zmiany wyglądu naszej strony. Chcielibyśmy, by wygląd, sposób prezent (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 marca 2013r.

MEDALE!

bMEDAL - KROS po CHEŁMSKIEJ 2013/b Oto prezentujemy prototyp medali, które w naszych biegach otrzyma każdy, kto dotrwa do mety. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 lutego 2013 r.

Pomagamy.

bPodziękowania od TOZ w Koszalinie/b Z dużym opóźnieniem, ale zgodnie z mottem "lepiej późno niż wcale" prezentujemy Wam finał akcji z KROSu po CHEŁMSKIEJ 2012 przygotowanej przez zaprzyjaźnionego filantropa na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Koszalinie. Wasz bieg, a konkretnie ilość pokonanych prz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 lutego 2013r.

BEZ OPŁAT DLA WSZYSTKICH!!!

Tak. To nieprzyzwoite :). Oferujemy Wam bieg, w którym możecie uczestniczyć bez wnoszenia jakichkolwiek opłat. Wciąż zapewniamy Wam pełen pakiet fajności, których mogliście skosztować rok wcześniej. Kolejne szczegóły przekażemy Wam niebawem. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 lutego 2013r.

KROS 2013... Zapraszamy

Oj... będzie się działo. KROS po CHEŁMSKIEJ 2013 będzie kolejnym krokiem do zaprezentowania niewielkich imprez biegowych w nowym świetle... tym bardziej, jeśli mają to być miłe i przyjemne biegi kameralne, do jakich należy nasz bieg ze startem i metą u szczytu Góry Chełmskiej. Wiemy, że Wam się podobało. Wiemy też, że możemy Was jeszcze mocno zaskoczyć. Pilnujcie więc najświeższych (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |


Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste