Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej


8 lipca 2013 r.

Pytania i odpowiedzi :)

W związku z pojawieniem się kilku zapytań dotyczących naszej imprezy, poniżej przedstawiamy na nie odpowiedzi: Czy istnieje możliwość zgłoszenia swojego uczestnictwa z pominięciem zapisów internetowych? Oczywiście. Zapisy na naszej stronie są opcjonalne i nie trzeba z nich korzystać. Oszczędza to jednak czas potrzebny do wpisania się na listę w dniu zawodów. Można jednak to zrobić osobiście, prosimy jednak, aby pojawić się w biurze najpóźniej 30 minut przed startem. Czy w biegu mogą brać udział dzieci? Za zgodą opiekuna prawnego i pod opieką osoby dorosłej dzieci w wi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 lipca 2013 r.

Honorowy patronat Prezydenta Miasta Koszalina

KROS po CHEŁMSKIEJ 2013 odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Koszalina Piotra Jedlińskiego. Sportowa rywalizacja będzie toczyła się o puchar ufundowany przez Pana Prezydenta. Otrzymają go zwyciężczynie i zwycięzcy obu biegów. Pan Prezydent w piśmie skierowanym do nas napisał: "Jest mi niezmiernie miło, że mogę objąć honorowym patronatem Kros po Chełmskiej 2013. Imprezy organizowane przez Stowarzyszenie SFX, podobnie jak w zeszłym roku, zapowiadają (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 lipca 2013 r.

Trasa KROSu bez mapy! Nawigacja opisowa :)

Naszła mnie taka myśl, w jaki sposób przedstawić przebieg trasy tym, którzy chcieliby ją naocznie poznać i ją "przetestować", a wizualizacja na mapie jest zbyt ogólna, by mogła pozwolić na jej właściwe pokonanie. Poniżej prezentuję więc opis trasy, z którym można przemieszczać się po kolejnych jej zakamarkach :). Ciekaw jestem, czy Wam się uda. Na moment stanę się leśną "nawigacją" :). O (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

3 lipca 2013 r.

Naaagrody! W losowaniu oczywiście.

Miło nam zakomunikować, że podczas oficjalnego zakończenia KROSu po CHEŁMSKIEJ 2013 z przyjemnością rozlosujemy wśród Was, naszych miłych uczestników, kilka fajnych nagród. Nie będą to może niesamowicie obfite żniwa, ale myślę, że mimo to warto będzie pozostać na Górze Chełmskiej troszkę dłużej niż do końca biegu :) Zakończenie przewidujemy rozpocząć :) ok. 14.oo. Oczywiście mamy nadzieję, że żadnych poślizgów nie będzie, ale któż to (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

2 lipca 2013 r.

Start Honorowy

Zdecydowaliśmy, że o godzinie 12.oo nastąpi Start Honorowy, który odbędzie się w miejscu zeszłorocznego startu ostrego - czyli na placu dziedzińcowym pomiędzy Sanktuarium i wieżą widokową. Będzie to dodatkowy moment na wykonanie naprawdę atrakcyjnych fotografii. Oczywiście na straży stanie ze swym obiektywem Adam Kaźmierski, a jego zdjęcia, nie tylko ze Startu Honorowego, opublikujemy kilka dni po imprezie. Chwilę po tym oficjalnym pun (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 czerwca 2013r.

Coś na słodko...

Wszyscy uczestnicy naszej imprezy mogą liczyć na coś słodkiego przygotowanego przez "Piekarnię Ciastkarnię ZAKALEC Piotr Nachyła" specjalnie na KROS po CHEŁMSKIEJ 2013. Świeżutkie wyroby zostaną dostarczone na metę naszego biegu. Przypominamy również, że naszą imprezę wspiera wielu partnerów, którzy widoczni są na bannerach po lewej stronie oraz w zakładce PARTNERZY. To dzięki nim nasza wspólna zabawa może odbyć się bez pobierania opłat startowych, i mimo to zawiera w sobie wiele atrakc (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 maja 2013r.

Marsz na Orientację (MnO) na KROSie

W ramach KROSu po CHEŁMSKIEJ 2013 odbędzie się również część poświęcona wszystkim chętnym do "zagubienia się" w przestrzeni leśnej :). Marsz na Orientację (MnO) zostanie przygotowany i przeprowadzony przez Nadleśnictwo Karnieszewice. Zdecydowaliśmy o rozszerzeniu naszej imprezy o tę dodatkową atrakcję, gdyż przyciągnęła ona około 30 osób podczas realizowanej wspólnie z naszym partnerem imprezy zBiegiemNatury w Nadleśnictwie Karnieszewice. Jednocześnie wszystkim uczestnikom przypadła taka zabawa d (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 maja 2013r.

Koszulki. Dwieście. INACZEJ!

Dzięki wsparciu naszego wydarzenia biegowego ze strony Biura Promocji Urzędu Miejskiego w Koszalinie otrzymaliśmy koszulki (za co gorąco dziękujemy). Trafią do Was po ukończeniu przygotowanych dla Was biegów. Co ważne... w biegu zarówno na krótszym jak i dłuższym dystansie rozdamy po 100 sztuk! Czyli trafi do Was równo 200 koszulek "KOSZALIN pełnia życia". A najważniejsze jest to, że koszulki dostanie STU OST (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 maja 2013r.

Okolice startu, mety oraz fragmenty trasy.

Aby Wam przybliżyć malowniczą okolicę startu i mety, oraz zaprezentować fragmenty trasy... pstryknęliśmy dziś kilka ciekawych fotek w wiosennej aurze. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 maja 2013r.

Trasa ustalona.

Trasa - KROS po CHEŁMSKIEJ 2013 Zdecydowaliśmy o tym, jak będzie tym razem poprowadzony nasz bieg. Zmiany nastąpiły, lecz nie są one bardzo duże. Wsłuchaliśmy się tym samym w Wasze komentarze i sugestie, tak by tym razem było jeszcze lepiej. Nieznacznie wydłużyliśmy pętlę biegu, która teraz wynosi ok. 4,85km. Główny, najdłuższy podbieg, przesunęliśmy na węższą, lesz atrakcyjniejszą krajobrazowo ścieżkę, która jest zdecydowanie ciekawsza i mniej monotonna. Bieg uzupełniliśmy też o 300-metrową "rozbiegówkę". Traf chciał :), ż (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |


Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste