Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej


3 lipca 2013 r.

Naaagrody! W losowaniu oczywiście.

Miło nam zakomunikować, że podczas oficjalnego zakończenia KROSu po CHEŁMSKIEJ 2013 z przyjemnością rozlosujemy wśród Was, naszych miłych uczestników, kilka fajnych nagród. Nie będą to może niesamowicie obfite żniwa, ale myślę, że mimo to warto będzie pozostać na Górze Chełmskiej troszkę dłużej niż do końca biegu :) Zakończenie przewidujemy rozpocząć :) ok. 14.oo. Oczywiście mamy nadzieję, że żadnych poślizgów nie będzie, ale któż to (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

2 lipca 2013 r.

Start Honorowy

Zdecydowaliśmy, że o godzinie 12.oo nastąpi Start Honorowy, który odbędzie się w miejscu zeszłorocznego startu ostrego - czyli na placu dziedzińcowym pomiędzy Sanktuarium i wieżą widokową. Będzie to dodatkowy moment na wykonanie naprawdę atrakcyjnych fotografii. Oczywiście na straży stanie ze swym obiektywem Adam Kaźmierski, a jego zdjęcia, nie tylko ze Startu Honorowego, opublikujemy kilka dni po imprezie. Chwilę po tym oficjalnym pun (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 czerwca 2013r.

Coś na słodko...

Wszyscy uczestnicy naszej imprezy mogą liczyć na coś słodkiego przygotowanego przez "Piekarnię Ciastkarnię ZAKALEC Piotr Nachyła" specjalnie na KROS po CHEŁMSKIEJ 2013. Świeżutkie wyroby zostaną dostarczone na metę naszego biegu. Przypominamy również, że naszą imprezę wspiera wielu partnerów, którzy widoczni są na bannerach po lewej stronie oraz w zakładce PARTNERZY. To dzięki nim nasza wspólna zabawa może odbyć się bez pobierania opłat startowych, i mimo to zawiera w sobie wiele atrakc (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 maja 2013r.

Marsz na Orientację (MnO) na KROSie

W ramach KROSu po CHEŁMSKIEJ 2013 odbędzie się również część poświęcona wszystkim chętnym do "zagubienia się" w przestrzeni leśnej :). Marsz na Orientację (MnO) zostanie przygotowany i przeprowadzony przez Nadleśnictwo Karnieszewice. Zdecydowaliśmy o rozszerzeniu naszej imprezy o tę dodatkową atrakcję, gdyż przyciągnęła ona około 30 osób podczas realizowanej wspólnie z naszym partnerem imprezy zBiegiemNatury w Nadleśnictwie Karnieszewice. Jednocześnie wszystkim uczestnikom przypadła taka zabawa d (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 maja 2013r.

Koszulki. Dwieście. INACZEJ!

Dzięki wsparciu naszego wydarzenia biegowego ze strony Biura Promocji Urzędu Miejskiego w Koszalinie otrzymaliśmy koszulki (za co gorąco dziękujemy). Trafią do Was po ukończeniu przygotowanych dla Was biegów. Co ważne... w biegu zarówno na krótszym jak i dłuższym dystansie rozdamy po 100 sztuk! Czyli trafi do Was równo 200 koszulek "KOSZALIN pełnia życia". A najważniejsze jest to, że koszulki dostanie STU OST (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 maja 2013r.

Okolice startu, mety oraz fragmenty trasy.

Aby Wam przybliżyć malowniczą okolicę startu i mety, oraz zaprezentować fragmenty trasy... pstryknęliśmy dziś kilka ciekawych fotek w wiosennej aurze. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 maja 2013r.

Trasa ustalona.

Trasa - KROS po CHEŁMSKIEJ 2013 Zdecydowaliśmy o tym, jak będzie tym razem poprowadzony nasz bieg. Zmiany nastąpiły, lecz nie są one bardzo duże. Wsłuchaliśmy się tym samym w Wasze komentarze i sugestie, tak by tym razem było jeszcze lepiej. Nieznacznie wydłużyliśmy pętlę biegu, która teraz wynosi ok. 4,85km. Główny, najdłuższy podbieg, przesunęliśmy na węższą, lesz atrakcyjniejszą krajobrazowo ścieżkę, która jest zdecydowanie ciekawsza i mniej monotonna. Bieg uzupełniliśmy też o 300-metrową "rozbiegówkę". Traf chciał :), ż (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 maja 2013r.

O biegu...

Przedstawiamy Wam oblicze przygotowywanego biegu. Jest to bieg zupełnie inny od zwykle przeprowadzanych w okolicach Góry Chełmskiej. Uczestnicy, zgłaszając swój udział w imprezie, nie określają dystansu, który zamierzają pokonać (a do wyboru jest 5 lub 10km). Ponieważ bieg poprowadzony jest na pętli, to po pokonaniu pierwszej z nich każdy biegnący może zdecydować o wbiegnięciu na metę lub o kontynuowaniu biegu na pętli drugiej. Tak więc wszyscy mogą w trakcie swoich zmagań podjąć w ostatniej chwili decyzję opartą na wielu czynnikach występujących w trakcie wysiłku... oceniając własne siły i chęci do pokonywania kolejnych kilometrów. Pozwolimy Wam na jeszcze lepsze poznanie naszych okolic biegowyc (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 maja 2013r.

ZAPISY RUSZYŁY!

Więc doczekaliście się. W końcu postanowiliśmy uruchomić zapisy do drugiej edycji naszego KROSU po CHEŁMSKIEJ... tym razem sygnowanej rokiem 2013. Do startu w imprezie pozostały jeszcze wprawdzie dwa miesiące, ale już dziś zapraszamy do uzupełnienia list startowych właśnie o Was :) Wraz z zapisami dokonaliśmy zmiany wyglądu naszej strony. Chcielibyśmy, by wygląd, sposób prezent (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 marca 2013r.

MEDALE!

bMEDAL - KROS po CHEŁMSKIEJ 2013/b Oto prezentujemy prototyp medali, które w naszych biegach otrzyma każdy, kto dotrwa do mety. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |


Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste