Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


Data wpisu: 4 lipca 2015 r.
Ostatnie zmiany: 4 lipca 2015 r.
Autor: SFX


Dyplomy w "open" i w kategoriach wiekowych.


Dyplomy na podium - Kurs na Chełmską 2015

Osoby, którym uda się stanąć na podium w jednym z dwóch dystansów Kursu na Chełmską otrzymają od nas pamiątkowe dyplomy.

Zarówno na "piątkę" jak i "dychę" będziemy wywoływać na to zaszczytne miejsce wszystkich, którzy walczyli w swoich kategoriach wiekowych i udało im się zmieścić w pierwszych trójkach. Będzie Was sporo... niemal 100, wliczając nagradzanych w klasyfikacji generalnej.

Wzór jest podobny do tego, który pojawił się już w poprzedniej edycji biegu, ale jest na tyle atrakcyjny, że nie zdecydowaliśmy się na jego zdecydowaną odmianę :).

Zgłoszenia i biuro zawodów

Wciąż zachęcamy do elektronicznych zapisów na bieg. Wszystkie osoby zgłoszone do środy (8 lipca) będą miały przydzielony numer startowy, co przyspieszy jego odbiór w dniu biegu.

Biuro zawodów będzie działać od 10:00 do 11:30 - w okolicach szczytu Góry Chełmskiej. Warto więc przybyć wcześniej, by dopełnić formalności odbierając numer i czip do pomiaru czasu.

W dniu zawodów będziemy w stanie dopisać jedynie kilkadziesiąt osób, warto więc byście byli wprowadzeni elektronicznie - unikniecie niepotrzebnych nerwów i wydłużonego oczekiwania oraz będziecie mieli gwarancję startu.

Pomiar czasu

W Kursie na Chełmską będzie realizowany pomiar czasu brutto - a więc wszystkie wyniki będą liczone od momentu kiedy usłyszycie wystrzał startera. Kolejność wbiegania na metę będzie więc kolejnością w klasyfikacji generalnej i kategoriach wiekowych.

Nagrody i losowanie

Wszyscy na mecie otrzymają medale.

Najdłużej pozostający na trasie (w obu dystansach) otrzymają koszulki "Koszalin pełnia życia" - będzie ich łącznie 300!

Zwycięzcom na podium w klasyfikacji generalnej wręczymy puchary, a pierwszym trójkom drobne upominki.

Zwycięzcom w kategoriach wiekowych przekażemy dyplomy oraz drobne upominki.

Wszyscy obecni na oficjalnym zakończeniu mogą liczyć na szczęście w losowaniu upominków.