Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


Data wpisu: 16 maja 2015 r.
Ostatnie zmiany: 16 maja 2015 r.
Autor: SFX


Kurs na Chełmską 2015. ZACZYNAMY.


Kurs na Chełmską 2015. ZACZYNAMY.

Po raz czwarty!

Czwarty Kurs na Chełmską rusza z machiną organizacyjną... a przede wszystkim z zapisami elektronicznymi, których nie mogliście się doczekać.

Po raz kolejny, podobnie jak w poprzednich edycjach, zaoferujemy Wam dwa biegowe dystanse... 5- oraz 10-kilometrową trasę, a decyzję o wyborze pozostawimy Wam do momentu zbliżania się końca pierwszego z okrążeń :).

Trasa

Traficie? Kurs ma nową trasę :) Zaprezentujemy Wam wkrótce zuuupełnie odmienioną trasę, lecz... ze startem i metą w tym samym miejscu co zwykle :). Nie będzie więc łatwo, ale z pewnością będzie przyjemnie. Gwarantujemy jeszcze ciekawszą okolicę, ścieżki którymi dotąd nie biegaliście, podbiegi i zbiegi na każdym kilometrze i masę frajdy z ukończenia każdego okrążenia.

Choć odmierzyliśmy już stosowne metry, by 10 kilometrów było pewne... wstrzymamy się chwilę z przekazaniem Wam dokładnego przebiegu... lecz już dziś część z Was wie, jak będzie poprowadzony finisz :). Te cząstkowe informacje prezentujemy na grafice :).

Medale

Medale w Kursie na Chełmską 2015 Ponownie w Kursie na Chełmską pojawią się medale. Znów odmienne od tych, które prezentowaliśmy dotychczas... będą zdecydowanie wyróżniały się spośród innych w Waszej kolekcji i będziecie mogli je wykorzystać w praktyczny sposób :).

Na mecie każdy z Was otrzyma wersję stosowną do pokonanego dystansu, a na zdjęciu prezentujemy jego przedprodukcyjną wersję.

Pilnujcie kolejnych istotnych informacji.