Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


Data wpisu: 4 czerwca 2015 r.
Ostatnie zmiany: 4 czerwca 2015 r.
Autor: SFX


Kurs daje Wam koszulki za bieg. 300. Ponownie.


300 koszulek dla najdłużej biegnących w Kursie na Chełmską 2015

Rok mija, kolejny wprowadza podobne atrakcje. Po raz kolejny Biuro Promocji Urzędu Miejskiego w Koszalinie przekaże Wam upominki. Będzie to 300 koszulek, które otrzymają osoby najdłużej biegnące na przygotowanym dystansie 5 lub 10 kilometrów. Pamiętajcie, że dystans wybieracie w trakcie biegu - czyli po przebiegnięciu "piątki" możecie skierować się na metę, lub na kolejne okrążenie.

Tym razem koszulki postaramy się rozdzielić proporcjonalnie do ilości osób docierających do mety na obu dystansach. Warto więc poczekać do końca by sprawdzić, czy nie otrzymacie koszulki "Koszalin pełnia życia". Trafią więc do... nie tych najszybszych, lecz tych wbiegających na metę trochę później. Nie zawsze szybko - znaczy korzystnie :).

Medale

Wszyscy obecni, którzy dotrą do mety, otrzymają wyjątkowe medale, których funkcjonalność jest większa niż zwykle. Zostały wykonane z tworzywa magnetycznego, które pozwoli Wam na umieszczenie ich choćby na lodówce - by dłużej pamiętać niezapomniane chwile na trasie Kursu na Chełmską 2015.

Puchary

Najszybszym przygotowaliśmy puchary - dla zwyciężczyń i zwycięzców obu dystansów.

Wszystko oczywiście BEZ OPŁAT ZA UCZESTNICTWO.