Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


Data wpisu: 13 maja 2017 r.
Ostatnie zmiany: 13 maja 2017 r.
Autor: SFX


Ruszamy z Kursem i Górskim Półmaratonem!


Kurs na Chełmską 2017 i 1. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej.

Już szósty raz mamy zaszczyt poinformować Was, iż właśnie ruszyły zapisy do naszej odświeżonej, jeszcze ciekawszej imprezy.

Dystans 5 kilometrów może być pokonywany niemal przez każdego. Zapraszamy i indywidualnie i rodzinnie... możemy bawić się na całego na trasie troszkę trudniejszej niż ta, którą bardzo często pokonujecie na Leśnej Piątce.

Jeśli "piątka" to dla Was za mało... zabawcie się w półmaraton o dość mocnym stopniu zaawansowania i całkiem przyzwoitych wzniesieniach :).

Gdybyście uważali, że i to nie wystarczy - zapraszamy do pokonania obu biegów - kończąc jeden możecie stanąć na starcie drugiego (należy krótszy ukończyć przed startem półmaratonu).

Kurs na Chełmską 2017

Dotychczasowa formuła dwóch dystansów została przystosowana do tego krótszego i dostępnego również dla mniej zaawansowanych uczestników. Trasa pozostaje bez zmian i start nastąpi z okolic bramy wjazdowej na teren Sanktuarium (przy ul. Słupskiej).

1. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej

By dodać wigoru tym, którym dystans 5 kilometrów nie wystarcza - proponujemy wyjątkowy i po raz pierwszy rozgrywany na tak pięknej trasie - półmaraton w iście górzystym terenie.

Nasz półmaraton to 600 metrów przewyższeń na "+" i na "-"... czyli w sumie 1200 metrów, co pozwala go nazwać prawdziwie "górskim" wyzwaniem, gdyż spełnia normy ilości podbiegów przeznaczone dla tego rodzaju imprez. Oczywiście będzie to bieg rozgrywany w stylu alpejskim ze startem i metą w tym samym miejscu (poprowadzony na dwóch identycznych pętlach).

Imienne medale!

W półmaratonie po raz pierwszy mamy zamiar zaprezentować wyjątkowe i indywidualnie przygotowywane medale z własnym napisem, który sami ustalicie podczas zapisów elektronicznych. Medale będziemy wręczać indywidualnie podczas oficjalnego zakończenia.

Na krótszym dystansie przygotujemy dedykowane upominki, nad którymi jeszcze pracujemy.