Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


Data wpisu: 8 czerwca 2017 r.
Ostatnie zmiany: 8 czerwca 2017 r.
Autor: SFX


Imienne medale w 1. GPPT


Twój napis lub imię na medalu 1. GPPT!

Zapisy do 1. Górskiego Półmaratonu Pętli Tatrzańskiej trwają od pewnego czasu i jesteśmy już coraz bliżsi wyczerpania limitu opłaconych uczestników.

Wciąż jednak jest szansa na wzięcie udziału w naszym wyjątkowym wydarzeniu... i nie tylko półmaraton jest dostępny :) - czeka na Was również 5-kilometrowa potyczka - 6. Kurs na Chełmską - dostęna dla każdego za zupełną darmochę - i to z ciekawą formą medalu na mecie!

ZGŁOSZENIA ELEKTRONICZNE | REGULAMIN

Medale z Twoim napisem!

Medale dla każdego w 1. Górskim Półmaratonie Pętli Tatrzańskiej Jeszcze przed biegiem przygotujemy dla Was unikalne medale personalizowane - na których będzie widnieć napis, który sami wpisujecie podczas zapisów do 1. Górskiego Półmaratonu Pętli Tatrzańskiej.

Medale będą wytworzone indywidualnie i przeznaczone dla każdego z Was z osobna!

Warunkiem otrzymania niepowtarzalnego medalu jest zgłoszenie swojego udziału do 18 czerwca i uiszczenie całkiem niewysokiego wpisowego w wysoości 25 złotych.

Spieszcie się!

Radocha? Tym większa im lepszą atmosferę możemy stworzyć! Na liście startowej półmaratonu jest już ponad 90 osób, a limit ustaliliśmy na 120. Zbliżamy się więc dużymi krokami do końca naszej "rekrutacji" :).

Pospieszcie się więc, by stać się częścią wydarzenia, które po raz pierwszy zagospodaruje sportowo Pętlę Tatrzańską, by dać upust energii wszystkim, którzy lubią trochę górek.

Kurs na Chełmską 2017

Wasz uśmiech mówi wszystko! Dbamy by był jak najczęstszy :) Pamiętajcie, że alternatywą lub wzbogaceniem startu w półmaratonie jest dystans 5 kilometrów.

Szósta edycja Kursu na Chełmską też na Was czeka. Możecie wystartować łącznie na jednym i drugim dystansie, bądź wybrać ten bardziej dla Was odpowiedni!

Start w "piątce" jest zupełnie darmowy, a uczestnikom zapewnimy wyjątkową pamiątkę - trofeum.