Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


Data wpisu: 25 marca 2019 r.
Ostatnie zmiany: 25 marca 2019 r.
Autor: SFX


Niższe wpisowe do 31 marca 2019 r.


Plakat - Cukin Art - Kurs na Chełmską 2019 i 3. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej (GPPT)

Zapisy do Ćwierćmaratonu i Półmaratonu trwają

Góra Chełmska po raz ósmy powita Was - niesamowitych uczestników - na trasie niezwykłego biegu. Tym razem oddamy Wam trasę mierzącą 10.55 km, którą będzie można pokonać jednokrotnie (w ćwierćmaratonie) lub dwukrotnie, co da łącznie 21,1 km (jeśli będziecie mierzyć się z półmaratonem).

Start i meta zlokalizowane zostaną na placu dziedzińcowym szczytu Góry Chełmskiej - tuż przy modernizowanej wieży widokowej. Niezwykłe miejsce, które odwiedził Jan Paweł II, okolica gdzie rozpoczyna się wiele atrakcyjnych szlaków... a przed Wami niezwykle malownicza trasa "Pętla Tatrzańska", którą zapamiętacie na długo.

Na mecie otrzymacie:

- fantastyczną koszulkę biegową z unikalną grafiką
- niezwykły, okolicznościowy medal

Plakat Cukina

Rozpoczęliśmy nowy rozdział, gdzie do współpracy z nami dołączył rewelacyjny Cukin, a właściwie Tomasz Cukin Żuk - mistrz streetartu, który swoje prace prezentuje niemal w każdym zakątku Koszalina i w setkach miejsc w całej Polsce.

Właśnie dzięki Cukinowi możemy pochwalić się bardzo przyjemnym i trafnym plakatem naszego wydarzenia.

Plakat - Cukin Art - Kurs na Chełmską 2019 i 3. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej (GPPT) Wspomnienia Kursu na Chełmską 2013

Niższe wpisowe do 31 marca

Zachęcamy do podejmowania decyzji o udziale w naszych biegach. Wydarzeniu tworzonemu z wielkim zaangażowaniem i pasją, a nade wszystko dbałością o uczestników - którzy są najważniejsi.

Dla Was poświęcamy masę czasu, by nasza impreza była wyjątkowa i by można było zapamiętać ją w najmilszych zakątkach pamięci.

ZGŁOSZENIA ELEKTRONICZNE | REGULAMIN | TRASA