Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


Data wpisu: 13 lipca 2013r., 19:10
Ostatnie zmiany: 14 lipca 2013r., 00:29
Autor: SFX

355! - tę liczbę zapamiętamy :)

Ogromnie dziękujemy za to, że byliście!

W 2012 na metę "wtargnęły" 123 osoby :), tym razem się roztroiliście. Wg oficjalnych wyników na mecie pojawiło się aż 355! biegaczy. To jest coś, co trudno nam będzie zapomnieć... w końcu to raptem druga edycja naszego biegu. Zapewniamy, że za rok staniemy na głowie by dopiąć już wszystko na ostatni guzik.

Obecnie pracujemy zarówno nad wynikami, by jeszcze dziś zostały zaprezentowane - nadmienię, że nie korzystaliśmy z elektronicznych systemów chipowych, które zapewne byłyby pomocne... ale podołaliśmy i wiemy, że wszystkie potrzebne dane są zapisane :).

W ciągu kilkudziesięciu minut powinny pojawić się też pierwsze zdjęcia z biegu, które w miarę ich otrzymywania będą oczywiście umieszczene na naszej stronie. Oczywiście z niecierpliwością czekamy na Adama Kaźmierskiego, który przekaże nam zapewne setki pięknych ujęć.

Dziękuję Wam również za cierpliwość podczas zakończenia :). Niestety nie do końca daliśmy sobie radę z Waszym licznym przybyciem, ale już teraz powiem, że odbyliśmy debatę by temu zaradzić :) - i są przesłanki do tego, by następnym razem było zdecydowanie lepiej. Wszelkie krytyczne uwagi dotyczące zakończenia biorę na swoje barki, bo to moje procedury i algorytm pracy nawalił... i już wiem nawet w jakim momencie. PRZEPRASZAM. Michał SFX.

Wasze OPINIE o KROSie po CHEŁMSKIEJ 2013 możecie już dopisywać :).