Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej


Data wpisu: 28 czerwca 2024 r.
Ostatnie zmiany: 28 czerwca 2024 r.
Autor: SFX


Jak dojechać? Gdzie parkować? GPPT 2024.


Jak dojechać? Gdzie zaparkować? 13. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej (GPPT 2024)

Jak odnaleźć się na Górze Chełmskiej?

🧡💙 13. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej już 29 czerwca / sobota / start o 11.oo.

⛰️ Góra Chełmska to miejsce znane tubylcom, i jeśli ktoś się o nią zapyta (tudzież w szczególności o wieżę widokową na Górze Chełmskiej), powinien otrzymać rzeczową informację... jednak bywają i tacy "kierownicy", którzy wyprowadzą Was w pole (tudzież las). Góra Chełmska została też dezinformacyjnie przesunięta w mapach u wójka G. Dlatego spieszymy z informacjami logistycznymi.

🔎 Skąd byście nie podążali, podążajcie na 𝘂𝗹𝗶𝗰ę 𝗦ł𝘂𝗽𝘀𝗸ą i poszukujcie 𝘇𝗻𝗮𝗰𝘇𝗻𝗶𝗸𝗮 𝗟𝗲ś𝗻𝗮 𝗣𝗶ą𝘁𝗸𝗮 w często używanych mapach. Będzie to podstawą nawigacyjną do dotarcia na miejsce biegu. 🗺️ W niedalekiej przeszłości, czego jeszcze gógyl nie odnotował, powstała nowa droga dojazdowa, nazwana 𝘂𝗹𝗶𝗰ą 𝗛𝗲𝗻𝗿𝘆𝗸𝗮 𝗝𝗮𝗻𝗼𝗰𝗵𝘆. Gógyl jej nie widzi, ale droga i parkingi istnieją. Warto skierować więc swoje pojazdy na ważny punkt biegowy Leśna Piątka... a od niej odbić w świeżo brukowaną czystym granitem drogę, na której końcu znajdują się wygodne parkingi.

🅿️ Na mapce prezentujemy też inne miejsca postojowe, każde z nich wyposażone w 20-40 miejsc dla autochtonów 🙂. Z najdalszego parkingu prezentowanego na mapce będziecie mieć jedynie 600 metrów do miejsca startu / mety / biura.

Dołącz do uczestników!

Wciąż jest możliwe zaistnienie w naszym biegu. Biuro zawodów będzie działać od 9.oo do 10.3o... Być może czekamy właśnie na Ciebie, gdyż lubisz pozostawiać decyzję o biegu na ostatnie chwile przed startem.

Jak dojechać? Gdzie zaparkować? 13. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej (GPPT 2024)