Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej


Data wpisu: 1 lipca 2021 r.
Ostatnie zmiany: 1 lipca 2021 r.
Autor: SFX


Na chwilę przed startem...


Trofea - Kurs na Chełmską 2021 i 5. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej (GPPT)

Start już w sobotę

Pamiętacie, że 3 lipca 2021 r. w 10. Kursie na Chełmską rozpoczniecie swój bieg o 10:30, a start do 5. Górskiego Półmaratonu Pętli Tatrzańskiej nastąpi pół godziny póżniej - o 11:00?
Do pokonania całkiem ciekawa trasa wiodąca pięknymi ścieżkami leśnymi.

Numer startowy odbierzesz OSOBIŚCIE

Biuro zawodów ruszy chwilę po 9:00. Zlokalizowane będzie na szczycie Góry Chełmskiej - w okolicach wieży widokowej. W ten sposób swoją pierwszą górkę pokonacie jeszcze bez numeru startowego :).

Swoje numery startowe wraz z czipami odbierać możecie WYŁĄCZNIE OSOBIŚCIE... bez absorbowania czasu posłańców, znajomych, kolegów, rodziny. Weźcie ze sobą dokument potwierdzający, kim jesteście :). Jedna osoba = jeden numer startowy.

Jak się nie zgubić w lesie?

Trasę oznaczyliśmy strzałkami na drzewach, które prowadzić będą Was w zawiłości zakątków leśnych. Zerkajcie na nie, by pokonany dystans zgadzał się z tym, jak zaplanowaliśmy.

Znamy kuszące skróty, które nie tylko zmniejszają ilość metrów do pokonania, lecz też zmniejszają ilość podbiegów. Jesteśmy pewni, że nie będziecie skłonni z nich korzystać.

Punkty z wodą

Po zeszłorocznych ograniczeniach tym razem przywracamy dodatkowe punkty z wodą na trasie. Spotkacie więc kubeczki w okolicach za trzecim i pomiędzy szóstym a siódmym kilometrem trasy.

Dodatkowo woda będzie czekać na mecie.

Medale i trofea

Kilka metrów za metą zawiesimy Wam na szyi medal... świadectwo pokonania dystansu.

Unikalne trofea dla pierwszych trójek Pań i Panów w klasyfikacji generalnej obu biegów, będziemy wręczać po wbiegnięciu na metę wszystkich uczestników dystansu, podczas wspólnej dekoracji. Dodatkowo wyróżnione zostaną osoby najdłużej podziwiające przygotowaną trasę obu dystansów.

Przewidujemy, że dekoracja nastąpi nieco później, niż planowaliśmy w założeniach organizacyjnych. Będzie to około godz. 12:30 w ćwierćmaratonie i najprawdopodobniej około 14:30 w półmaratonie. Czas może ulec przesunięciu.

Trofea - Kurs na Chełmską 2021 i 5. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej (GPPT)