Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej


Data wpisu: 11 maja 2021 r.
Ostatnie zmiany: 11 maja 2021 r.
Autor: SFX


Ćwierć- i Półmaraton Górski nadchodzi


Medale - Kurs na Chełmską 2021 i 5. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej (GPPT)

Zapisy edycji 2021 trwają

Ze szczytu na trasę 🌄 5. Górskiego Półmaratonu Pętli Tatrzańskiej oraz ⛰️ 10. Kursu na Chełmską wyruszycie 3 lipca.

Będziecie mieli możliwość pokonania wyjątkowych ścieżek leśnych Pętli Tatrzańskiej zlokalizowanej w okolicach Góry Chełmskiej.

ZGŁOŚ SIĘ DO BIEGU | LISTA UCZESTNIKÓW | REGULAMIN

Trasa powita Was doskonałym oznaczeniem i dopilnujemy, abyście mieli ochotę przebiec więcej niż wynika to z założonego dystansu - by pozostał niedosyt wrażeń :). Oczywiście pozostawimy okrążenie o dokładnie zmierzonym dystansie, który wynosi 10,55 km. Jego dwukrotne pokonanie zagwarantuje dystans prawdziwego półmaratonu górskiego.

Z pewnością może być cały czas z góry, gdy tylko będziecie odwracać się tyłem do podbiegów ;). Bieg to oczywiście górskie wyzwanie, beż żadnych wątpliwości. Pojawią się łączne przewyższenia, których suma wyniesie 1200 m dla półmaratonu (plus/minus 600 m) i 600 m w ćwierćmaratonie (plus/minus 300 m w ćwiartce).

🏅 MEDALE I 🏆 PUCHARY

Na mecie czekać będą na Was odlewane, eleganckie medale. To będzie nagrodą za trudy włożone w pokonywanie kolejnych kilometrów.

Piękne puchary, dla pierwszych trójek Pań i Panów w klasyfikacji generalnej obu biegów, będziemy wręczać tuż po wbiegnięciu "całego podium"... a więc nie będzie dodatkowego oczekiwania na dekorację.

Medale - Kurs na Chełmską 2021 i 5. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej (GPPT)