Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


Data wpisu: 25 czerwca 2020 r.
Ostatnie zmiany: 25 czerwca 2020 r.
Autor: SFX


Informacje dla biegaczy na 8 dni przed startem.


Numery startowe - Kurs na Chełmską 2020 i 4. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej (GPPT)

Wkrótce ruszamy do biegu

🌄 4. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i ⛰️ 9. Kurs na Chełmską ruszają już 4 lipca o 10:30 i 11:00. Znów staniecie więc na starcie trasy, w której do pokonania będzie 21,1 lub 10,55 kilometra.

Trasa jak zawsze dobrze oznaczona i zaopatrzona w solidne ilości wypoczynkowych miejsc "z górki" i całkiem żwawych elementów "pod górkę". Łącznie tworzą one całkiem imponujący wynik przewyższeń (plus/minus 600 m w półmaratonie, plus/minus 300 m w ćwiartce), który pozwala oba biegi zakwalifikować do GÓRSKICH!

🏁😷 START

Na starcie będą obowiązywały obostrzenia związane z COVID-19.

Pamiętajcie o wzięciu maseczek, które będą wymagane na starcie i gdy nie będziecie mogli zachować między sobą odległości mniejszej niż 2 metry.

💧 PUNKTY Z WODĄ

Ograniczymy dostępne punkty z wodą :(.

Na starcie i mecie oraz na półmetku półmaratonu zapewnimy Wam dostęp do butelek z wodą... finalnie, w związku z COVID-19 rezygnujemy z dodatkowego punktu z wodą na 6 i 17 kilometrze trasy, a więc gorąco prosimy o uwzględnienie tego w swoim biegu.

🏅 MEDALE I 🏆 PUCHARY

Medale otrzymacie tuż po wbiegnięciu na metę.

Piękne puchary, dla pierwszych trójek Pań i Panów w klasyfikacji generalnej obu biegów, będziemy wręczać tuż po wbiegnięciu "całego podium"... a więc nie będzie dodatkowego oczekiwania na dekorację.

Przewidujemy, że dekoracja najszybszych na dystansie ćwierćmaratonu nastąpi około godz. 11:30. W półmaratonie będzie to najprawdopodobniej godz. 13:00.

Numery startowe - Kurs na Chełmską 2020 i 4. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej (GPPT)