Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


Data wpisu: 3 lipca 2016 r.
Ostatnie zmiany: 3 lipca 2016 r.
Autor: SFX


Dyplomy i puchary w Kursie 2016.


Kurs na Chełmską 2016 - dyplomy i puchary dla najszybszych

Kurs na Chełmską 2016 - jedyny bieg na dystansie 5 i 10 kilometrów, który wybieracie "w biegu" rusza już w najbliższą sobotę (9 lipca o 12:00).

To już piąta edycja imprezy rozpoczynającej się i kończącej na szczycie Góry Chełmskiej - najwyższego wzniesienia naszych okolic, miejsca pielgrzymki Jana Pawła II.

Jak zawsze szykujemy kilka atrakcji, a start jest całkowicie darmowy. W trakcie trwania imprezy będziemy prowadzili dobrowolną zbiórkę finansową, służącą wsparciu w realizacji podobnych inicjatyw przez nas organizowanych.

Puchary

Puchary dla najszybszych W tym roku... w Kursie na Chełmską 2016 najszybsi uczestnicy obu dystansów (5 i 10 kilometrów) wśród Pań i Panów otrzymają specjalnie przygotowane na tę okoliczność puchary.

Dyplomy

Dyplomy Kursu na Chełmską 2016 Jak co roku, tak i tym razem, przygotowaliśmy atrakcyjne dyplomy dla uczestników, którzy zajmą miejsca na podium w swoich kategoriach wiekowych.

Zgłoszenia i biuro zawodów

Wciąż zachęcamy do elektronicznych zapisów na bieg. Wszystkie osoby zgłoszone do środy (6 lipca) będą miały przydzielony numer startowy, co przyspieszy jego odbiór w dniu biegu.

Biuro zawodów będzie działać od 10:00 do 11:30 - w okolicach szczytu Góry Chełmskiej. Warto więc przybyć wcześniej, by dopełnić formalności odbierając numer i czip do pomiaru czasu.

Pomiar czasu

W Kursie na Chełmską będzie realizowany pomiar czasu brutto - a więc wszystkie wyniki będą liczone od momentu kiedy usłyszycie wystrzał startera. Kolejność wbiegania na metę będzie więc kolejnością w klasyfikacji generalnej i kategoriach wiekowych.