Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


Data wpisu: 8 lipca 2014 r.
Ostatnie zmiany: 8 lipca 2014 r.
Autor: SFX

Do Kursu pozostało już niewiele czasu :)

Biuro zawodów w poprzednim wcieleniu - Kursie na Chełmską 2013

Zbliżamy się nieubłaganie do startu Kursu na Chełmską 2014. Właśnie przekroczyliśmy liczbę osób, która łącznie zapisała się przez internet rok temu... spodziewać się możemy więc co najmniej takiej frekwencji jak wtedy.

Oczywiście polecamy, byście zgłosili się po odbiór numerów startowych i czipów odpowiednio wcześniej - będą wydawane jednocześnie. Biuro zawodów uruchamiamy już o 10.oo (o ile unikniemy poślizgu) i już wtedy warto "zakręcić się" obok niego :).

Wspomnę, że rok temu biegi mierzyliśmy "ręcznie", tym razem mamy już elektroniczny pomiar czasu. Nie oznacza to jednak, że będzie nam łatwiej - w końcu sami nie wiemy, jaki dystans obierzecie do pokonania :). Zwieramy jednak szyki, by wszystko było przygotowane dokumentnie... jednak próbą generalną będą już same zawody... i oby nie było zawodu :).

Będziemy stawać na głowie by czas oczekiwania na wyniki oraz nagradzanie zwycięzców odbyło się jak najszybciej po zakończeniu całego biegu... nastąpi to jednak prawdopodobnie o godzinie 14.oo (w regulaminie określiliśmy ten termin o pół godziny szybszy).

... a z ciekawostek dodam, że po naszym biegu w sanktuarium na Górze Chełmskiej odbędzie się ceremonia ślubna!