Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


Data wpisu: 29 maja 2013r.
Ostatnie zmiany: 29 maja 2013r.
Autor: SFX

Marsz na Orientację (MnO) na KROSie

W ramach KROSu po CHEŁMSKIEJ 2013 odbędzie się również część poświęcona wszystkim chętnym do "zagubienia się" w przestrzeni leśnej :). Marsz na Orientację (MnO) zostanie przygotowany i przeprowadzony przez Nadleśnictwo Karnieszewice.

Zdecydowaliśmy o rozszerzeniu naszej imprezy o tę dodatkową atrakcję, gdyż przyciągnęła ona około 30 osób podczas realizowanej wspólnie z naszym partnerem imprezy zBiegiemNatury w Nadleśnictwie Karnieszewice. Jednocześnie wszystkim uczestnikom przypadła taka zabawa do gustu.

Ponownie zostanie przygotowana stosowna mapka, która trafi do Waszych rąk tuż przed rozpoczęciem marszu. Zapewniamy, że każdy może wziąć w nim udział... również dzieci, które mogą dołączyć do zespołu, w którym są osoby dorosłe.

Nie będziemy prowadzić odrębnej klasyfikacji oraz nie będziemy ustalać oficjalnej kolejności po zakończeniu marszu. Będzie to przede wszystkim zabawa integracyjna, oraz taka, która zaprezentuje Wam leśne okolice Góry Chełmskiej w trochę odmienny sposób. Poznawanie lasu może być naprawdę fajne.