Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską

Dojazd na KROS po CHEŁMSKIEJ 2012

JAK DOJECHAĆ ?

Osoby zmierzające samochodem do Koszalina od strony Słupska powinny skręcić w miejscowości Kłos (tuż za Sianowem) w lewo, aby tą drogą dojechać bezpośrednio w okolicę startu - ul. Słupska, najwyższy punkt na drodze asfaltowej pomiędzy Koszalinem, a Sianowem :) (parking po prawej stronie).

Osoby docierające z pozostałych kierunków powinny kierować się w stronę koszalińskiego szpitala, na ul. Słupskiej jadąc "pod górę"... do najwyższego punktu drogi asfaltowej (parking po lewej stronie) - tam będzie start ostry.

W okolicy Góry Chełmskiej usytuowanych jest kilka bezpłatnych parkingów.

Najbliższym jest ten, który znajduje się przy ul. Słupskiej obok bramy wjazdowej do sanktuarium 300 metrów od biura zawodów, zero metrów od startu). Usytuowany jest przy ul. Słupskiej - starej drodze łączącej Koszalin z Sianowem (jadąc z Koszalina - po lewej stronie).

Kilkaset metrów dalej w stronę Sianowa jest brukowany parking przy ścieżce przyrodniczej (jadąc z Koszalina - po prawej stronie). Odległość do startu z tamtego miejsca to ok. 700 metrów (500 metrów od biura zawodów).

Samochód można też pozostawić w okolicy ulicy Rolnej w Koszalinie. Niemal na całej jej długości są przygotowane miejsca postojowe. Stamtąd na start można dojść pieszo, bądź dotruchtać, kierując się na szczyt Góry Chełmskiej wzdłuż wiodącej tamtędy trasy biegu, bądź chodnikiem wzdłuż ul. Słupskiej - odległość to ok. 1000 metrów.

Parkingi zostały oznaczone na mapce trasy biegu.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by


Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /DANE/naglowek/tytul.php:25) in /DANE/php/odwiedziny-licznik.php on line 35

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /DANE/naglowek/tytul.php:25) in /DANE/php/odwiedziny-licznik.php on line 35
Na stronie przebywa: 11 Online

Pokaż liste