Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


Data wpisu: 20 czerwca 2014 r.
Ostatnie zmiany: 20 czerwca 2014 r.
Autor: SFX

Koszulki - tym razem 300 - INACZEJ!

W tym roku udało się przygotować aż 300 koszulek, które do Was trafią po ukończeniu przygotowanych biegów, a zostały nam przekazane przez Biuro Promocji Urzędu Miejskiego w Koszalinie.

Co więcej... skorzystać z nich będą mogli wszyscy, którzy będą najdłużej delektować się atrakcyjnością naszej trasy biegowej :). Trafią więc do 150 osób na dystansie pięciu i 150 uczestników na dystansie 10 kilometrów... nie tych najszybszych, lecz tych wbiegających na metę trochę później. Warto więc nieraz bawić się dłużej :).

Chcecie czegoś więcej? Ależ nie ma problemu.

Wszyscy, absolutnie wszyscy z Was otrzymają medale... a najszybszym przygotowaliśmy puchary - dla zwyciężczyń i zwycięzców obu dystansów.

Jeszcze Wam mało?

Ci z Was, którym uda się stanąć na podium w kategoriach wiekowych zarówno na krótszym jak i dłuższym dystansie, otrzymają dyplomy oraz nagrody.

Na zakończenie szansę jeszcze dostaną wszyscy obecni. Uczestnicy którym się poszczęści mogą zakończyć swoją tegoroczną przygodę z Kursem na Chełmską odchodząc z jedną z przygotowywanych nagród.

Wszystko oczywiście BEZ OPŁAT ZA UCZESTNICTWO.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by


Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /DANE/naglowek/tytul.php:25) in /DANE/php/odwiedziny-licznik.php on line 35

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /DANE/naglowek/tytul.php:25) in /DANE/php/odwiedziny-licznik.php on line 35
Na stronie przebywa: 24 Online

Pokaż liste