Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


Data wpisu: 22 czerwca 2015 r.
Ostatnie zmiany: 22 czerwca 2015 r.
Autor: SFX


Nowy wymiar medali w Kursie na Chełmską 2015.


Medale w Kursie na Chełmską 2015

Tym razem medale będą nie tylko fajne, ale i funkcjonalne. Do tego będą różniły się w zależności od dystansu jaki obierzecie - czyli większy medal przypadnie tym, którzy ukończą dwa okrążenia (10 km), a trochę mniejszy dla tych, którzy na metę wbiegną po ukończeniu pierwszej pętli biegu. Funkcjonalność to magnetyczny materiał z jakich zostały wykonane... mogą więc wisieć lub zostać w łatwy sposób umieszczone choćby na lodówce :).

Powtórzę też, że dystans wybiera się dopiero w trakcie biegu, czyli wtedy gdy najłatwiej jest ocenić swoje predyspozycje :). Kończąc bowiem pierwszą pętlę możecie wybierać pomiędzy wbiegiem na metę, a kontynuacją swojego boju o ukończenie dłuższego z dystansów.

Najważniejsze, że na każdego na mecie będzie czekał medal, a najwytrwalsi (czyli biegnący najdłużej) otrzymają koszulki "Koszalin - pełnia życia". Dodatkowo najszybsi mogą liczyć na puchary, a dyplomy trafią do obecnych na podium w kategoriach wiekowych.

Wszystko oczywiście BEZ OPŁAT ZA UCZESTNICTWO.

Medale w Kursie na Chełmską 2015 

Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by


Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /DANE/naglowek/tytul.php:25) in /DANE/php/odwiedziny-licznik.php on line 35

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /DANE/naglowek/tytul.php:25) in /DANE/php/odwiedziny-licznik.php on line 35
Na stronie przebywa: 6 Online

Pokaż liste