Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej


PARTNERZY

Wszyscy partnerzy zdecydowali, że dołożą swoją cegiełkę w przygotowaniu Kursu na Chełmską, a więc nie pobierają żadnych opłat za swój wkład. To dzięki nim nasza wspólna zabawa może odbyć się bez pobierania opłat startowych, a mimo to zawiera w sobie wiele atrakcyjnych dodatków.

Szensztacki Instytut Sióstr Maryi

Dzięki sympatycznej współpracy Kurs na Chełmską odbywa się w tak pięknej scenerii... start usytuowany jest przy bramie wjazdowej, a meta u szczytu Góry Chełmskiej - na placu dziedzińcowym pomiędzy Sanktuarium i wieżą widokową.

Nadleśnictwo Karnieszewice

Udostępnia do celów rekreacyjnych wspaniałe i malownicze okolice leśne. Sprzyja to uprawianiu wszelkich form ruchu wraz z bieganiem.

Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Naszą biegową inicjatywę od strony medycznej zabezpieczać będzie Grupa Ratownictwa PCK z Koszalina. Świetni ludzie tworzący przyjazną atmosferę, a przede wszystkim dbający o Wasze bezpieczeństwo i pomoc w razie problemów.

DESLight.pl

Zakres działalności to przede wszystkim oświetlenie klubowe i dyskotekowe, reklamy i wyświetlacze LED, układy sterowania i automatyki.

EUROPLANT

Grupa EUROPLANT należy do wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie rozmnażania i wprowadzania ziemniaków sadzeniaków na rynek na arenie międzynarodowej.

WC Serwis

Wynajem i obsługa mobilnych systemów sanitarnych.

DAJAR

Dajar Sp. z o.o. jest największym w Polsce i w rejonie Europy Środkowej przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją szerokiej gamy artykułów dla domu i ogrodu.