Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


Data wpisu: 9 lipca 2014 r.
Ostatnie zmiany: 9 lipca 2014 r.
Autor: SFX

Biegniesz w KURSie = wspierasz TOZ!

Wsparcie dla TOZ w roku 2012 i 2013.

Po raz kolejny nasz bieg wesprze finansowo Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Koszalinie! Ponownie anonimowy sponsor zaoferował KASĘ ZA KILOMETRY.

Wystarczy więc przebiec naszą trasę na wybranym w trakcie dystansie, a na rzecz TOZ trafi ŻYWA GOTÓWKA :) w wysokości 10 groszy za każdy przebiegnięty kilometr... w ten sposób wspieraliśmy ten szczytny cel kilkukrotnie, a łącznie nazbierało się już tego trochę :). Zachęcamy więc byście jeszcze liczniej stanęli na starcie!

Zachęcamy też do biegania z fantastycznymi czworonogami. Babeczki z koordynatorką Basią Kurcz, włączyły Koszalin do akcji Bieg na 6 łap. To już w piątek 11 lipca odbędzie się bieg inauguracyjny z psiakami ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt "Leśny Zakątek".

Bieg na 6 łap w Koszalinie z BabeczkamiAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by


Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /DANE/naglowek/tytul.php:25) in /DANE/php/odwiedziny-licznik.php on line 35

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /DANE/naglowek/tytul.php:25) in /DANE/php/odwiedziny-licznik.php on line 35
Na stronie przebywa: 11 Online

Pokaż liste