Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


Data wpisu: 23 maja 2013r.
Ostatnie zmiany: 23 maja 2013r.
Autor: SFX

Koszulki. Dwieście. INACZEJ!

Dzięki wsparciu naszego wydarzenia biegowego ze strony Biura Promocji Urzędu Miejskiego w Koszalinie otrzymaliśmy koszulki (za co gorąco dziękujemy). Trafią do Was po ukończeniu przygotowanych dla Was biegów. Co ważne... w biegu zarówno na krótszym jak i dłuższym dystansie rozdamy po 100 sztuk! Czyli trafi do Was równo 200 koszulek "KOSZALIN pełnia życia".

A najważniejsze jest to, że koszulki dostanie STU OSTATNICH ZAWODNIKÓW NA MECIE (!) (zarówno w biegu na 5 jak i na 10 kilometrów)! Nagrodzimy więc ... tych, którzy potrzebują największego wsparcia... tych, dla których wysiłek trwa najdłużej.

Chcecie czegoś więcej? Ależ nie ma problemu. Każdy na mecie otrzyma ciekawy i niepowtarzalny medal. Do losowania upominków podczas oficjalnego zakończenia trafi również trochę koszulek biegowych "BIEGNIJMY.pl", które wielu z Was może oglądać na żywo podczas biegów i treningów :).

Wszystko oczywiście BEZ OPŁAT ZA UCZESTNICTWO.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by


Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /DANE/naglowek/tytul.php:25) in /DANE/php/odwiedziny-licznik.php on line 35

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /DANE/naglowek/tytul.php:25) in /DANE/php/odwiedziny-licznik.php on line 35
Na stronie przebywa: 21 Online

Pokaż liste